Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суд арештував права жителів Сочі і Бєлгорода на три харківських підприємства

Росіяни отримують прибуток у Харкові та сплачують податки в Росії.

Власники харківських підприємств — жителі Сочі, Краснодарського краю та Бєлгорода.

Київський районний суд Харкова наклав арешт на корпоративні права трьох громадян Росії на загальну суму понад 2,6 мільйона гривень. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, підприємства із засновниками-росіянами знаходяться по проспекту Гагаріна, вулицям Чернишевській та Ньютона.

Товариство з обмеженою відповідальністю по проспекту Гагаріна належить громадянину Росії із Сочі. Він має 98% акцій, це — майже 1,5 мільйона гривень.

Підприємством по вулиці Чернишевській володіє громадянка Росії, яка проживає в Красноградському краї. Вона є єдиною власницею, у статутному капіталі має майже 600 000 гривень.

Третя компанія, по вулиці Ньютона, також має одного власника — громадянина Росії з Бєлгорода. Йому належать 550 000 гривень у статутному капіталі.

"Росіяни отримують в Україні прибуток від господарської діяльності підприємств та сплачують податки до державного бюджету РФ, фінансуючи війну в Україні. Крім того, існує значний ризик прийняття рішень керівництвом щодо подальшого забезпечення на території України провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором", — пояснили у прокуратурі.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Активи передають до управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Як писав KHARKIV Today, 28 вересня суд арештував активи російських компаній у Харківській області вартістю понад 15 мільйонів гривень. Компанії з власниками-росіянами займалися роздрібною торгівлею та організацією азартних ігор.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.