Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Активи російського бізнесу на 15 мільйонів гривень арештували на Харківщині

Фото: Сергей Болвинов
Арешт накладений на активи та майно 12 компаній.

Компанії з власниками-росіянами займалися роздрібною торгівлею та організацією азартних ігор.

28 вересня суд арештував активи російських компаній у Харківській області вартістю понад 15 мільйонів гривень. Про це повідомив начальник слідчого управління ГУ Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов.

"Слідчі ГУНП з прокурорами та СБУ викрили низку російських компаній на Харківщині та арештували їх майно, — написав Болвінов у своєму Facebook. — 12 підприємств, від роздрібної торгівлі до організаторів азартних ігор".

Як повідомили у Харківській обласній прокуратурі, також суд наклав арешт на приміщення цих підприємств загальною площею понад 1000 квадратних метрів. Підприємства зареєстровані на території Харківської області, виконували різні види діяльності — ведення оптової та роздрібної торгівлі, надання в оренду нерухомості, надання ветеринарних послуг, діяльність ресторанів тощо. Їхні засновники — громадяни Росії.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом у великих розмірах, службовими особами зазначених підприємств) Кримінального кодексу України.

Арештоване майно та корпоративні права цих компаній передали до управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Як писав KHARKIV Today, Дзержинський районний суд Харкова арештував корпоративні права громадянина Росії, який проживає в Москві, на харківське підприємство. Корпоративні права оцінюють у понад 1,1 мільйона гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.