Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Суд арештував права москвича на харківське підприємство

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Росіянин сплачував податки до Росії, таким чином фінансуючи війну.

Корпоративні права оцінюють у понад 1,1 мільйона гривень.

Дзержинський районний суд Харкова арештував корпоративні права громадянина Росії на харківське підприємство. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, підприємство займається виготовленням виробів з бетону для будівництва. Його засновник — громадянин Росії, який проживає в Москві. Засновник сплачує податки до бюджету Росії.

"Він отримує в Україні прибуток від господарської діяльності ТОВ та сплачує податки до державного бюджету РФ, фінансуючи війну в Україні", — пояснили в прокуратурі.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 111-4 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Триває передача активів в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). 

Як писав KHARKIV Today, Київський районний суд Харкова наклав арешт на активи чотирьох російських компаній на 72 мільйони гривень. Це фірми з Харкова, Дніпра та зі Львова. Вони займаються роздрібною торгівлею непродовольчими товарами по всій території України. Свої прибутки в Україні фірми перераховували жительці Тамбова.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.