Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Арештували активи харківської фірми, що належить жительці Тамбова

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Компанії фінансували військову агресію Росії проти України.

Кінцевим бенефіціаром чотирьох фірм, активи яких арештували, є громадянка з міста Тамбов (Росія).

Київський районний суд Харкова наклав арешт на активи чотирьох російських компаній на 72 мільйони гривень. Це фірми з Харкова, Дніпра та зі Львова. Вони займаються роздрібною торгівлею непродовольчими товарами по всій території України. Про це повідомив речник Управління Служби безпеки України в Харківській області Владислав Абдула.

Як пояснили в СБУ, свої прибутки в Україні фірми перераховували жительці Тамбова, яка сплачувала податки до державного бюджету Росії, таким чином, фінансуючи військову агресію Росії проти України. Крім того, фірми проводили "відмивання" доходів.

"Служба безпеки також встановила, що статутні капітали чотирьох вказаних фірм сформовані за рахунок "відмитих" доходів "головної" харківської компанії, активи якої за матеріалами СБУ були арештовані ще у червні 2022 року", — розповіли в СБУ.

Наразі триває передача активів в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Також триває розслідування за ч. 2 ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Як писав KHARKIV Today, у кінці липня Київський районний суд Харкова наклав арешт на корпоративні права російських громадян на суму понад 23 мільйони гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.