Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківському управлінні лісового господарства — новий начальник

Сергей Дмитренко (справа). Фото: Гослесагентство
Держлісагентство представило нового начальника.

Від нового начальника чекають підвищення економічних показників області та ліквідації наслідків минулорічних пожеж.

Начальником Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства став Сергій Дмитренко. Про це повідомили у Державному агентстві лісових ресурсів України.

"Наша мета — підвищити економічні показники області, ліквідувати наслідки пожеж 2020 року і врегулювати законність використання лісових ресурсів. Тому очікуємо від нового начальника продуктивної роботи, завдань перед ним стоїть чимало", — зазначив голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець.

Відзначимо, з червня 2020 року Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства очолював Віталій Скляров. Потім оголосили конкурс на місце директора цього управління. Виграв конкурс Сергій Дмитренко. Раніше він працював начальником відділу державного екологічного нагляду лісів і рослинного світу, старшим державним інспектором з охорони навколишнього середовища Харківської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Велика інвентаризація: у Харківській області почнуть рахувати ліси і озера

Декларацію кандидата на посаду начальника Харківського управління лісового господарства Дмитренко опублікував ще у травні. У звіті зазначена робота у Зміївському лісгоспі (річна зарплата — 92 796 гривень) і Державної екологічної інспекції у Харківській області (65 520 гривень).

У минулому році Дмитренко купив Hyundai Santa Fe 2009 року випуску за 123 408 гривень. Також у нього є ВАЗ 21214 2006 року випуску, у його дружини — Toyota Venza 2011 випуску. З нерухомості вказана квартира у Змієві (власність). Будинком і земельною ділянкою у селі Чемужівка Зміївського району користується (належить іншій людині).

Як писав KHARKIV Today, влітку минулого року до Харкова приїждав на той момент голова Держлісагентства Василь Кузьович, він звернув увагу на резонансну незаконну вирубку лісу і анонсував кадрові зміни.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.