Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківській школі імені Короленка відкрили інклюзивний майданчик

Новий дитячий майданчик з'явився у спеціальній школі Короленко.

Кошти на будівництво дитячого майданчика виділили з обласного бюджету. Школа отримає на розвиток ще 1,3 мільйона гривень.

1 вересня у Харківській спеціальній школі ім. В. Г. Короленка відкрили інклюзивний майданчик. На відкритті був присутній заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Роман Семенуха, голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, заступниця голови Харківської облради Валерія Мураєва і народний депутат Павло Сушко.

"Чимало насправді за неповні два з половиною роки виділено коштів з обласного та державного бюджетів. Завдяки народним депутатам України — на суму понад 6 мільйонів гривень. Це і автобуси, і різне устаткування, ремонт харчоблоків. На сесії 23 вересня — чергова сесія облради — також передбачено понад 1,3 мільйона гривень на різні речі для цієї школи", — зазначив Семенуха.

1

Дитячий майданчик буде допомагати у навчанні вихованців школи. Тут є тактильна плитка, яка допомагає зрозуміти, де можна йти, а де потрібно зупинитися. Також на об'єктах майданчика нанесені букви шрифтом Брайля, відведені місця для малювання, є ігровий комплекс, лавочки та сенсорна доріжка з різним покриттям. Майданчик повністю безпечний і доступний для дітей з порушеннями зору.

площадка

Роман Семенуха відзначив заслуги школи Короленка, яка виховує унікальних дітей.

"Неймовірно вдячний всьому трудовому колективу. Будемо всіляко допомагати і далі. Ця школа — гордість. Тут є показник людяності і особливого підходу у навчанні дітей, їх адаптації та соціалізації для дорослого майбутнього життя. Всього їм найкращого", — сказав Семенуха.

Зараз у школі Короленка вчиться 171 школяр у 1-12 класах. Також є дошкільні групи з 11 вихованців. Педагогічний колектив складається з 69 чоловік.

Кошти, які планують виділити на найближчій сесії облради (1,3 мільйона гривень), направлять на поточний ремонт шкільного двору, встановлення поручнів для орієнтації незрячих або слабозорих дітей, предметів довгострокового користування (баки для сортування сміття, м'ясорубка) і обладнання для харчоблоку.

Як писав KHARKIV Today, на початку цього року у Верховній Раді створили тимчасову слідчу комісію для розслідування причин і наслідків прийняття стратегії реформування системи інституційного догляду, яку схвалив Кабінет Міністрів України ще у 2017 році. Відповідно до цієї стратегії, до 2026 року в Україні повинні закритися всі інституційні установи, серед них — спеціальні школи, зокрема школа Короленка.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.