Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Як відновлюють школу Короленка у Харкові

Фото: Харківська облрада
Будівельники майже завершили відновлення системи опалення.

У школі для дітей з вадами зору ім. Короленка  завершили перший етап ремонтних робіт.

Навчальний заклад на вулиці Сумській потрапив під російський обстріл навесні минулого року. Зараз там іде ремонт.  

"Наразі проведено демонтажні роботи в приміщеннях школи, садка, пральні/гаражу, змонтовано 3138 погонних метрів труби внутрішньої розводки з фасонними деталями та арматурою, змонтовано 3856 секцій біметалевих радіаторів, завершено роботи з монтажу ІТП [індивідуального теплового пункту — ред.]", — розповів заступник керуючого справами виконавчого апарату Харківської облради Максима Колінька.

Кошти на відновлення виділені з бюджету області, також гроші надають міжнародні благодійники, партнером є посольство Швейцарії в Україні. Проєкт втілюють за договором про відновлювальні роботи, який підписали дирекція з питань розвитку та співробітництва федерального департаменту закордонних справ Швейцарії, голова Офісу гуманітарної допомоги посольства Швейцарії в Україні Ліу Форнари, директор школи Короленка Олександр Білоусов і голова наглядової ради ПАТ "Трест Житлобуд-1" Олександр Харченко.

"Цей заклад важливий не тільки для Харківщини, а й ще для 13 регіонів країни. Адже тут навчаються діти з вадами зору, і це єдина така школа на Східній Україні. До процесів відновлення школи залучаємо не лише бюджетні кошти, а й фінансову підтримку міжнародних благодійників. Це свідчить про те, що нам довіряють, що ми можемо і будемо надійними партнерами", — сказав Колінько.

Як писав KHARKIV Today, російські окупанти обстріляли школу ім. Короленка, де навчаються діти з порушеннями зору, 2 березня 2022 року. Тоді внаслідок обстрілу поранення отримав директор. У школі були вибиті вікна та двері, пошкоджена система опалення, дах, деформувалися стіни. Також пошкоджень зазнав дитсадок, яки працює при школі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.