Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській облраді прийняли прогноз бюджету

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Рішення прийняли на сесії Харківської облради.

Загальний обсяг обласного бюджету на 2022 рік прогнозують у сумі 6,1 мільярда гривень, на 2023-й рік — 6,48 мільярда гривень, на 2024-й — 6,75 мільярда гривень.

23 вересня на сьомій сесії Харківської обласної ради восьмого скликання прийняли прогноз обласного бюджету Харківської області на 2022-2024 роки. Про це повідомили у пресслужбі облради.

"У цьому році Україна вперше переходить до довгострокового бюджетного планування. Харківська обласна рада одна з перших в Україні прийняла відповідне рішення. Такий підхід дозволить ефективно планувати економічний і соціальний розвиток регіону", — сказала голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.

У прогнозі вказується, що валовий внутрішній продукт зросте у 2022 році на 3,8%, у 2023 році — на 4,7%, у 2024 — на 5%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області стали здійснювати менше тяжких злочинів

Метою довгострокового бюджетного планування називають створення дієвого механізму управління бюджетним процесом на території області, встановлення зв'язку між стратегічними цілями розвитку регіону і можливостями бюджету в середньостроковій перспективі. У облраді зазначають: прогноз бюджету забезпечить прозорість, передбачуваність і послідовність бюджетної політики.

Як писав KHARKIV Today, сьогодні, 23 вересня, відбулася сьома сесія Харківської обласної ради восьмого скликання. депутати присвоїли звання "Почесний громадянин Харківської області" п'ятьом жителям, не прийняли рішення про призначення Анатолія Винника директором Харківського академічного російського театру ім. Пушкіна, не продовжили контракт з директором онкоцентру Денисом Скорим.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.