Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області завершується опалювальний сезон

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Олег Синєгубов підписав розпорядження.

Тепло рекомендують вимкнути при температурі повітря вище +8 градусів протягом трьох днів поспіль.

28 березня голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов підписав розпорядження про закінчення опалювального сезону. Відповідне розпорядження №121В опубліковане на сайті Харківської ОВА.

"Рекомендувати військовим адміністраціям населених пунктів, органам місцевого самоврядування прийняти рішення про закінчення опалювального періоду 2022/23 року з урахуванням кліматичних умов, згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації теплових установок і мереж, державними санітарними нормами і правилами, не раніше ніж коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищуватиме 8°C", — сказано у розпорядженні.

Операторам газорозподільної системи "Харківміськгаз" і "Харківгаз" рекомендовано своєчасно відключити газові опалювальні прилади.

Як писав KHARKIV Today, у Лозівській територіальній громаді завершили опалювальний сезон 24 березня. Рішення про завершення опалювального сезону також ухвалили у Близнюківській громаді. Там установам, підприємствам, організаціям, які знаходяться у сфері управління Близнюківської селищної ради, та споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами, дозволили закінчити опалювальний сезон із 25 березня, Близнюківській центральній районній лікарні — з 1 квітня.

У Красноградській громаді опалювальний сезон завершиться у п'ятницю 31 березня

У Харкові 21 березня ввели графіки регулювання тепла. Однак із 17:00 вівторка 28 березня їх скасували через похолодання.

Сьогодні, 29 березня, первомайський міський голова Микола Бакшеєв повідомив, що опалювальний сезон у Первомайському завершать із 31 березня. Тепло вимкнуть у житлових будинках, об'єктах соціальної інфраструктури, крім об'єктів, які опалюються альтернативними джерелами опалення (сюди входять, зокрема, Первомайська виправна колонія № 117 і Первомайська центральна районна лікарня).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.