Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді Харківської області завершили опалювальний сезон

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Причиною стало потепління.

У медичних закладах Лозової опалення буде ще тиждень.

У п'ятницю 24 березня у Лозівській територіальній громаді завершили опалювальний сезон. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Лозівської міської ради 23 березня. Про це повідомили в офіційному Telegram-каналі Лозівської міськради.

"Підстава — утримання середньодобової температури зовнішнього повітря упродовж трьох діб вище +8 °C. Виключенням стали лікарні, їх продовжать опалювати, але не довше ніж до 31 березня, саме цього дня завершується контракт на поставку газу", — пояснили у Лозівській міськраді.

Після завершення опалювального сезону комунальне підприємство "Теплоенерго" почне готуватися до нового опалювального сезону. Мешканців Лозівської громади просять допомогти із цим — сплатити заборгованість за теплопостачання.

Нинішній опалювальний сезон був важким для КП "Теплоенерго", зазначають у Лозівській міськраді. Через блекаути його розпочинали трьома генераторами на 17 котелень. На сьогодні джерела альтернативної енергії є в усіх котельнях.

Нагадаємо, станом на 1 березня мешканці міста Лозова заборгували за комунальні послуги більше ніж 257 мільйонів гривень. Найбільш борг виник за теплопостачання — 184 мільйони гривень.

Зазначимо, рішення про завершення опалювального сезону також ухвалили у Близнюківській громаді.

"Установам, підприємствам, організаціям, що знаходяться у сфері управління Близнюківської селищної ради, та споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами, дозволено закінчити опалювальний сезон із 25 березня; КП "Близнюківська ЦРЛ" — з 1 квітня", — пояснили у Близнюківській громаді.

Як писав KHARKIV Today, 21 березня у комунальному підприємстві "Харківські теплові мережі" повідомили про введення у Харкові графіків регулювання тепла. Залежно від температури повітря у центральних теплових пунктах можуть вимикати тепло на 4-8 годин на добу.

Мер Харкова Ігор Терехов пояснив, що графіки регулювання тепла ввели для того, аби зменшити витрати харків'ян та комунального підприємства "Харківські теплові мережі". Опалювальний сезон завершать тоді, коли температура повітря складатиме +8 градусів протягом трьох діб. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.