Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові скасовують графіки подачі тепла і не вимкнуть опалення завчасно

Фото: KHARKIV Today.
У місті очікують серйозне похолодання.

У "Харківських теплових мережах" готуються до тимчасового зниження зовнішньої температури.

Тому з 17-00 вівторка 28 березня припиняють діяти графіки дискретного регулювання тепла. Найближчі дні опалення до будинків харків'ян буде подаватися безперервно, пропорційно до показників стовпчиків термометрів.

"Остаточне закінчення опалювального сезону поки не на часі. Це станеться, коли температура зовнішнього повітря остаточно зупиниться на весняних показниках", - повідомив технічний директор "ХТМ" Євген Кауркін. 

Цього року завчасно відключати опалення не будуть, щоб в похолодання харків'яни не перевантажували електричні мережі обігрівачами та кондиціонерами. Рішення про закінчення опалювального сезону має прийняти Харківський міський голова.

У разі виникнення питань щодо перегріву або відсутності опалення можна звертатися до диспетчерської служби "1562" та кол-центру ХТМ (341-41-40). За минулі вихідні працівники КП "Харківські теплові мережі" закрили понад 400 заявок громадян, повідомили в "Тепломережах".

Як повідомляють в "Гідрометцентрі", 28 березня в Україні буде різка зміна погоди, переміститься активний циклон, на значній частині країни можливі сильні опади, дощі переходитимуть у мокрий сніг, у багатьох областях різко похолоднішає до +1+7 градусів, похолодання охопить всю Україну та посилиться до невеликих морозів. Потепління прийде наприкінці тижня.

Тим часом у у Херсонській, Одеській, Миколаївській, Дніпропетровській, Волинській та Вінницькій областях за рішеннями місцевої влади вже розпочалося відключення від опалення, повідомив голова "Нафтогазу" Олексій Чернишов.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.