Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області новий військовий комісар

Фото: 92 бригада.
Полковник Павло Житняк командував танковою бригадою.

Новим керівником Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки став полковник Павло Житняк.

Відповідний наказ Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України, за інформацією KHARKIV Tоday, підписав кілька тижнів тому, але до виконання обов'язків він приступив нещодавно. Павло Житняк замінив призначеного у липні полковника Віктора Павлюка.

Павло Житняк із 2020 року був командиром 17-ї окремої танкової Криворізької бригади ім. Костянтина Пестушко (військова частини А 3283), до того очолював штаб 92-ї окремої бригади ім. Сірка, у якій прослужив 17 років.

Нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня, медаллю "За заслуги перед містом Лисичанськ" та ін.

17-та танкова бригада під час повномасштабної війни брала участь у боях за звільнення Харківщини, навесні 2022 року знищила понад 100 одиниць російської бронетехніки, яка готувалася форсувати Сіверський Донець біля селища Білогорівка Луганської області. 

Нагадаємо, 21 липня 2023 керівником Харківського обласного центру комплектування призначили полковника Віктора Павлюка. Віктор Павлюк з лютого 2020 року був воєнкомом на Донеччині, до цього на аналогічній посаді у Чернігівській області, раніше у Менському районі Чернігівщини. 

Полковник Володимир Арап, який кілька років був воєнкомом Харківщини, призначений на посаду начальника Луганського ОТЦК та СП.

Нагадаємо, наприкінці червня 2023 року після гучного скандалу зі звільненням Одеського віськового комісара Борисова через корупцію в усіх областях України почали перевіряти територіальні центри комплектування та соціальної підтримки. Були створені комісії для перевірки роботи ТЦК, до складу яких увійшли співробітники Національної поліції, Держбюро розслідувань, Служби безпеки України та Національного агентства з питань запобігання корупції. Комісія буде перевіряти, зокрема, спосіб життя керівництва ТЦК та відповідність роботи військкоматів чинному законодавству (як працює, чи є скарги). 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.