Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області новий воєнком: що про нього відомо

Фото: МО.
Полковник Віктор Павлюк раніше працював на Донбасі і на Чернігівщині.

Керівником Харківського обласного центру комплектації призначили полковника Віктора Павлюка.

Наказом Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, полковник Віктор Павлюк призначений на посаду начальника Харківського ОТЦК та СП, який до цього обіймав посаду начальника Донецького ОТЦК та СП, йдеться в офіційному повідомленні.

Віктор Павлюк з лютого 2020 року був воєнкомом на Донеччині, до цього на аналогічній посаді у Чернігівській області, раніше у Менському районі Чернігівщини. Він дотичний до першої мобілізації під час АТО у 2014 році.

“Чому б їм (головам сільрад - Ред.) особисто не стати прикладом для односельчан: прибути до військового комісаріату, поновитись на військовому обліку, пройти медогляд і довести громаді, що їх голова дійсно лідер в усьому. Час об’єднати наші зусилля і разом стати на захист Батьківщини!” – говорив Павлюк.

Полковник Володимир Арап, який кілька років був воєнкомом Харківщини, призначений на посаду начальника Луганського ОТЦК та СП.

Нагадаємо, наприкінці червня 2023 року після гучного скандалу зі звільненням Одеського віськового комісара Борисова через корупцію в усіх областях України почали перевіряти територіальні центри комплектування та соціальної підтримки. Були створені комісії для перевірки роботи ТЦК, до складу яких увійшли співробітники Національної поліції, Держбюро розслідувань, Служби безпеки України та Національного агентства з питань запобігання корупції. Комісія буде перевіряти, зокрема, спосіб життя керівництва ТЦК та відповідність роботи військкоматів чинному законодавству (як працює, чи є скарги). 

Володимир Арап очолював Харківський ОТЦК з осені 2021 року. Нагадаємо, першого червня 2023 року Арап говорив, що план мобілізації для Харківщини став більш адекватним. У березні цього року він казав про те, що мобілізаційний план для регіону трохи завищений. 

"Нам дають плани в рази менші, ніж на Дніпропетровську область, хоча на початок війни ресурсів у нас  було більше", — каже Володимир Арап.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.