Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У харківській лікарні з'явиться вертолітний майданчик

Фото: wing.com.ua
Будівництво має профінансувати місто.

До лікарні №17 за допомогою санавіації будуть доставляти важких хворих.

Роботи планують закінчити до кінця першої половини 2022 року. Будівництво в лікарні №17 (Московський проспект, 195) профінансують за гроші міста, решту проєкту фінансуватимуть з державного бюджету. Про це повідомив секретар Харківської міськради Ігор Терехов, передає Вісті news

"Ми тут плануємо побудувати комплексний благоустрій. Крім усього, тут з'явиться вертолітний майданчик, тому що він потрібен. Були певні домовленості, що сьогодні вже навчаються курсанти. Є вертольоти — це функція держави. Ми домовилися про те, що ми за свої кошти встановимо вертолітний майданчик, а вже експлуатація, все це, звичайно, буде за державою. Це санавіація. Це відродження тієї санавіації, про яку довго говорили", — пояснив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тиждень зі смаком. "Терехов в Туреччині" та інші чорні передвиборчі технології

Нагадаємо, 17 березня Кабмін підтримав спільну ініціативу Міністерства внутрішніх справ і охорони здоров'я про створення Єдиного аеромедичного простору, що передбачає введення системи аеромедичної евакуації та авіаційне транспортування анатомічних матеріалів реципієнтів. На першому етапі пілотного впровадження аеромедичної евакуації будуть залучені нові сучасні вертольоти Airbus H-145, вони будуть базуватися у Львові і Києві.

Як писав KHARKIV Today, в лютому голова МВС Арсен Аваков говорив,що аеромедична евакуація істотно підвищить рівень надання екстреної медичної допомоги в регіонах.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.