Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська лікарня шукає лікарів і медсестер у збільшене відділення з COVID-19

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
У лікарні №17 розгорнули 420 ліжок для прийому хворих.

У міській лікарні №17 розширили ліжковий фонд, але для лікування пацієнтів з коронавірусом цього замало — потрібен і медперсонал.

У медзакладі було 390 ліжок для прийому хворих на COVID-19, додали ще 30. Тому лікарня №17 шукає медиків. Про це повідомив головний лікар медзакладу Дмитро Черепов.

"Ми ввели 420 ліжок, отримали на це всі підтвердження. У сьогоднішніх реаліях ми формуємо додаткові бригади для того, щоб забезпечити пацієнтів з коронавірусом медичними працівниками. У нас є проблема — кадрова. Ми за контрактом набираємо людей з виплатою фонду зарплати до 300 % ", — розповів головлікар лікарні №17.

За словами профільної заступниці Харківського міського голови Світлани Горбунової-Рубан, без лікарів нові ліжка не зможуть задіяти.

"Ми можемо розгортати ліжок скільки завгодно. Але якщо біля цього ліжка не буде лікаря, ви самі розумієте, вони просто будуть стояти. Нам дуже потрібно набрати бригади", — пояснила віцемер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як харків'яни готуються до "червоної" зони карантину

Дмитро Черепов уточнив, кожна ковідна бригада формується з 12 чоловік. Це троє лікарів, ще дев'ятеро осіб — медсестри і санітарки.

"Формування медсестер і санітарок — на розсуд керівника лікувального закладу. Зазвичай ми вибудовуємо кожну бригаду — троє лікарів, шестеро медсестер і троє молодших медсестри. Для забезпечення відділення з 60 ліжок — це приблизно 4 бригади, які дають можливість працювати 24/7. Тобто, люди заходять на добу, змінюються і слідом за ними заходить інша бригада. У лікарському колективі враховуються терапевтичні знання і є бригади, які ми називаємо анестезіологічними. У лікарні №17 — найбільше розгорнутих реанімаційних ліжок за кількістю — 64, тому, у цих умовах велику роль відіграють лікарі-анестезіологи, реаніматологи і сестри-анестезистки", — повідомив головлікар медустанови.

Гроші ковідні бригади отримують вчасно.

"Остання виплата у нас була наприкінці вересня. Всі люди отримали гроші. Через тиждень у нас буде виплата авансу. У моїх планах — 100% виплата авансування. Але грошей я хочу більше", — розповів Дмитро Черепов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків посилює карантин, але ми не у "червоній" зоні. Нові правила життя

Нагадаємо, раніше було відомо, що у ковідних бригадах міських лікарень не вистачає 30% медперсоналу. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.