Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Близнюківській громаді розгорнули "пункти незламності" (фото)

Фото: Близнюківська селищна рада
Пункти обладнані у всіх старостинських округах.

Придбати "Старлінки" для "пунктів незламності" не можливо.

У Близнюківській громаді Харківської області розгорнули "пункти незламності" у всіх старостинських округах. У самих Близнюках їх — чотири: у лікарні, будівлі селищної ради, новому дитсадку та приміщенні територіального підрозділу Держслужби України з надзвичайних ситуацій. Про це повідомили у Близнюківській селищній раді.

У "пунктах незламності" на Близнюківщині є генератори, тепло, оптоволоконне підключення до інтернету, місця відпочинку та аптечки. Однак забезпечити пункти "Старлінками" громада не може. У громаді кажуть: комплектування та функціонування "пунктів незламності" здійснюється з урахуванням наявного ресурсу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Скористатися "пунктами незламності" жителі Близнюківської громади зможуть, якщо світла не буде протягом доби.

"Виходимо із реалій сьогодення. Для бюджету громади придбати таку кількість Старлінків – нереально. В іншому ми забезпечили пункти всім, відповідно до вимог. Акцентую увагу людей на тому, що "пункти незламності" – це місця короткострокового перебування у разі тривалого аварійного відключення світла. Тобто працювати вони почнуть за умови відсутності електропостачання протягом 24 годин", — сказав секретар Близнюківської селищної ради Сергій Володченко.

Жителі можуть знайти "пункти незламності" за посиланням тут

Як писав KHARKIV Today, у Лозівській громаді створили 31 "пункт незламності". Жителі можуть скористатися денними або базовими "пунктами незламності".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.