Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Не всі пункти незламності у Харківській області забезпечені інтернетом

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Питання вирішують.

У Харкові та області підготували 991 "пункт незламності".

Із них уже протестовані 500 "пунктів незламності". Однак не в усіх "пунктах незламності" регіону є інтернет. У ХОВА обіцяють забезпечити "пункти" системами Starlink. Чи вистачить їх на всі, невідомо.

"Це ті перші, які ми можемо відкрити вже зараз [про 500 протестованих "пунктів незламності" — ред.]. Ми працювали, щоб до них провести повністю оптоволоконний інтернет, це дуже важливо. У нас ще залишається потреба по "Старлінках". Зараз там працюємо із профільними міністерствами із міжнародними партнерами щодо вирішення цього питання. Всі забезпечені альтернативними джерелами живлення. Працюємо над запасом палива, тому що розуміємо, що вони нам знадобляться. Минулої зими у Харкові майже дві доби не було електроенергії, тому "пункт незламності" там працювали на повну потужність", — розповів голова ХОВА Олег Синєгубов в ефірі національного телемарафону.

За словами Синєгубова, "пункти незламності", скоріше за все, працюватимуть цілодобово, незалежно від того, чи буде електроенергія.

"Наша позиція така, що "пункти незламності" мають працювати цілодобово, такі  чергові, попри те, чи є електроенергія, чи ні. Тому що електроенергії внаслідок минулих ворожих атак у нас не було по деяких населених пунктах, і люди мають мати можливість, щоб звернутися до них. Можливо, у когось виникне потреба зателефонувати до екстрених служб, поліції, "швидкої", інших служб. Вони будуть працювати цілодобово, незважаючи на те, чи буде електроенергія", — сказав Синєгубов.

Як писав KHARKIV Today, станом на 27 вересня "Старлінків" не вистачало у Куп'янському районі. Потрібно було встановити такі у 54 "пунктах незламності". Усі "пункти незламності" Харківщини мають запрацювати з неділі 1 жовтня. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.