Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Усі "пункти незламності" Харківщини відкриються 1 жовтня

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Пів тисячі "пунктів незламності" не припиняли роботу, до відкриття готують ще 422.

Усього на Харківщині налічується 922 "пункти незламності".

Із загальної кількості "пунктів незламності" 500 не припиняли роботу. Усі 922 "пункти незламності" мають запрацювати з неділі 1 жовтня. В усіх "пунктах" є електричні генератори та засоби опалення. На початку року 538 "пунктів" забезпечили оптоволоконне підключення до інтернету, зараз підключають ще 26. На Куп'янщині потрібно встановити станції Starlink у 54 "пунктах незламності". Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Необхідно зібрати потребу по громадах щодо забезпечення "пунктів незламності". Першочергові критерії — сталий інтернет-зв'язок та пожежна безпека. Всі пункти мають бути укомплектовані і готові розпочати роботу вже 1-го жовтня", — сказав голова ХОВА Олег Синєгубов.

У той же час в Харківській міській раді обіцяють, що забезпечать усі "пункти незламності" в Харкові продуктами харчування, медикаментами і паливом для генераторів.  

За інформацією Харківської обласної військової адміністрації, з моменту відкриття "пунктами незламності" скористувалися більше ніж 173 000 людей.

Як писав KHARKIV Today, минулого року у Харківській області було відкрито 761 "пункт незламності". Навесні у режим очікування перевели 269 "пунктів незламності". Також у "сплячий режим" перейшли 11 "пунктів незламності", розташованих у наметах.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.