Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Лозівській громаді створили понад 30 "пунктів незламності"

Фото: Лозівська міськрада
Пункти обладнали у ліцеях, будинках культури та адмінбудівлях.

Жителі можуть скористатися денними або базовими "пунктами незламності".

У Лозівській громаді створили 31 "пункт незламності". Вони прийматимуть людей, якщо світла не буде понад добу. Там є найнеобхідніше для тривалого перебування: запаси води, продуктів, ліків, місця відпочинку, генератори, засоби обігріву.

"У деяких місцях розміщення передбачили цілодобове перебування. Забезпечили можливість централізованого приготування гарячих страв", — розповіли у Лозівській міськраді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Пункти незламності" у харківських школах запрацювали. На що можна розраховувати

У списку, опублікованому Лозівською міськрадою, вказані адреси, графік роботи "пунктів незламності", а також кількість людей, яких вони зможуть прийняти.

Більшість пунктів працює з 8:00 до 17:00. Вони вважаються денними пунктами. Ними жителі можуть скористатися під час відключення джерел теплопостачання (електро-, газо- та централізованого теплопостачання), а також при різкому зниженні температури на вулиці. Пункти розраховані до 10-80 людей.

Зокрема, це "пункти незламності", організовані у приміщенні фельдшерсько-акушерського пункту, адмінбудівлях старостинських округів, будинках культури, колишніх будівлях "Укрпошти", амбулаторії, гуртожитку, магазині та наметі.

Шість пунктів — що розташовані на базі ліцеїв — прийматимуть мешканців цілодобово. Це — базові "пункти незламності". Такими пунктами населення може користуватися у разі тривалого відключення електро-, газопостачання та централізованого опалення. В них зможуть уміститися від 100 до 150 людей.

Адреси "пунктів незламності" у Лозівській громаді:

пунктпункпунктпунктпункт
пункт
Таблиця: Лозівська міськрада

Як писав KHARKIV Today, у звільненому селищі Борова Харківської області створили "пункти незламності". В них є тепло, вода, світло, мобільний зв'язок, інтернет, аптечка, гарячий чай, місце для відпочинку та умови для перебування матерів і дітей.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.