Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У звільненому селищі Харківської області створили "пункти незламності"

Ілюстративне фото: ГУ ДСНС у Харківській області
"Пункти незламності" запрацювали у Боровій.

Жителі Борової можуть зігрітися у "пунктах незламності" та зарядити телефон.

У звільненому селищі Борова Харківської області створили "пункти незламності". В них є тепло, вода, світло, мобільний зв'язок, інтернет, аптечка, гарячий чай, місце для відпочинку та умови для перебування матерів і дітей. Про це повідомили у Борівській селищній раді.

"Пункт незламності" — це місце твоєї безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла. У них є електрика, тепло, інтернет та альтернативне живлення. "Пункти незламності" функціонуватимуть цілодобово та безкоштовно", — розповіли у селищній раді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уроки незламності. Як вижити в Харкові без світла, зв'язку та тепла

Розташовані "пункти незламності" у Боровій у приміщенні дитсадка "Золота рибка" на 14-му кварталі (вхід із двору) та у приміщенні Державної служби України з надзвичайних ситуацій по вулиці Шкільній.

"Скористайтеся найближчим "пунктом незламності", щоб отримати допомогу у разі довготривалої відсутності енергозабезпечення", — закликали мешканців у Борівській селищній раді.

У старостинських округах Борівської громади будуть працювати пункти обігріву. Про них селищна рада обіцяє повідомити додатково.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області діють "пункти незламності". На карті їх можна знайти понад двісті. Однак більшість із них — просто пункти обігріву, із генератором, але без інтернету. Крім того, жителям Харківщини пропонують зігрітися у відділах та управліннях поліції.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.