Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Терехов розповів, що буде зі світлом у Харкові у разі удару по об'єктах енергетики

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Сьогодні у двох областях уже вводили аварійні відключення світла через пошкодження унаслідок ворожих ударів енергетичних об'єктів.

Мер Харкова Ігор Терехов розповів, чи залишиться місто без світла, якщо ворог поцілить по об'єктах енергетики.

Харків досі не виробляє електроенергію, він живиться від інших регіонів. Цієї осені у місті вже були перебої з електропостачанням, коли росіяни завдавали ударів. Після знеструмлення доводиться перезапускати системи комунікацій. У разі якщо ворог знову поцілить по об'єктах енергетики, Харків залишиться без світла. Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов в ефірі національного телемарафону.

"Що стосується електропостачання, то — так, дійсно, ми розуміємо, що Харків, на жаль, не має власної генерації. І крім цього, були випадки, коли була така ситуація, була перерва в енергопостачанні. Так, вона була дуже невелика, але дуже багато приходиться після всього цього поперезапускати всіх систем. Крім цього, я вам хочу сказати, що, дійсно, якщо буде влучання, то, звісно, не буде електропостачання. І, так ми прорахували певні кроки дій, але будемо сподіватися на те, що пройдемо опалювальний сезон, який, як ви вже сказали, буде розпочинатися, і зиму в більш-менш в нормальних умовах", — сказав Терехов.

Нагадаємо, унаслідок удару по передмістю Харкова 3 жовтня були пошкоджені високовольтні лінії електропередачі. Тоді перебої зі світлом сталися у деяких районах Харкова.

Зазначимо, сьогодні, 28 жовтня, через нічні атаки по енергетичних об'єктах у кількох регіонах та пошкодження у мережі обленерго у Сумській та Полтавській областях вводили аварійні відключення світла.

Як писав KHARKIV Today, наступна зима стане найскладнішою в новітній історії Харкова, адже систему опалення довелося будувати фактично з "нуля". Але в прифронтових містах та селах перезимувати буде ще важче.

У Харкові планують установити 141 когенераційну установку та модульну котельню. Проте зробити це зможуть не до початку опалювального сезону, а до кінця року. Кошти на обладнання виділили з міського та державного бюджету (по два мільярди гривень). Кілька установок місту подарували іноземні партнери. Установки монтують на енергооб'єктах та комунальних підприємствахХарків отримає від Уряду 127 когенераційних установок, частина уже в місті.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.