Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Старий-новий директор харківського авіапідприємства відзвітував про доходи

Фото: Сергей Козлов / Facebook
Олександр Кривоконь подав декларацію.

У звіті за 2020 рік Олександр Кривоконь вказав дві квартири, будинок, підвал, три земельних ділянки, три машини і нову фірму дружини.

Новий генеральний директор Харківського державного авіаційного виробничого підприємства Олександр Кривоконь подав декларацію в якості кандидата на цю посаду, в якій відзвітував про фінанси за 2020 рік. Документ опублікований на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Згідно з декларацією, в листопаді 2020 року дружина Олександра Кривоконя — Наталія Кривоконь — стала фізичною особою-підприємцем. У системі E-data вказано, що фірма зареєстрована в Чернігові, серед видів діяльності — консультування з питань комерційної діяльності та управління; дослідження і експериментальні розробки в сфері суспільних і гуманітарних наук; надання послуг перекладу та ін.

Також у подружжя Кривоконів є 5% від загального капіталу у виробничо-торговому підприємстві "Укрбудконтракт", у самого Кривоконя — 95% в цьому ж підприємстві і ще 50% — в сільськогосподарському підприємстві "Чернігівхутро".

Олександр Кривоконь вказав у декларації 49 030 гривень річної зарплати в Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут", 189 223 гривень склала пенсія, 7837 гривень — дивіденди.

Основне місце роботи дружини нового гендиректора ХДАВП — Чернігівський національний технологічний університет, де її річна зарплата склала 135 192 гривень. Грошові активи сім'ї гендиректора не вказані.

З нерухомості у сім'ї гендиректора авіапідприємства є квартири в Чернігові і Києві, будинок, підвал в Харкові і три земельні ділянки в Київській області (площа — 2500 квадратних метрів, 45 600 і 1000 квадратних метрів). У минулому році родина нерухомість не купувала.

У Олександра Кривоконя з дружиною є автомобілі Toyota Avalon 2013 року випуску (куплена в 2014 році за 378 000 грн) і Honda CR-V 2008 року випуску (куплена в 2008 році за 320 000 грн). Власником Lexus NX300h 2018 року випуску (вартість на момент покупки, 2018 рік, складала 1 568 957 гривень) вказана тільки дружина.

Як писав KHARKIV Today, 16 квітня генеральний директор державного концерну Юрій Гусєв звільнив генерального директора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства (раніше — Харківський авіазавод) Сергія Задорожного і призначив на його місце Олександра Кривоконя, який раніше працював на харківському авіапідприємстві.

19 квітня Олександра Кривоконя представили колективу. Під час свого виступу він розповів про перші кроки на посаді.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.