Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Силовики проводять обшуки у залізничних лікарнях Харкова

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальні провадження про заволодіння ковідними коштами.

Слідчі порушили кримінальне провадження за фактом привласнення співробітниками "Укрзалізниці" 59 мільйонів гривень, виділених на лікування ковідних пацієнтів.

Сьогодні, 10 червня, Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура проводять обшуки у залізничних лікарнях міста Києва, Харкова, Львова, Одеси і Дніпра філії "Центру охорони здоров'я" акціонерного товариства "Українська залізниця", а також усамій філії. Про це повідомили у пресслужбі НАБУ.

"Слідча дія санкціонована і здійснюється у рамках розслідування за фактом заволодіння службовими особами АТ "Укрзалізниця" бюджетними коштами в особливо великих розмірах за програмою медичних гарантій щодо надання медичних послуг "Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19" у розмірі 59 933 926 гривень, отриманих від Національної служби здоров'я України", — пояснили у НАБУ.

Кримінальні провадження відкриті за ч.1 ст.15 ч.2 ст.28 ч.5 ст.191, ч.5 ст.191, ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України. Детективи НАБУ розслідують зазначені факти з 1 квітня 2021 року.

Як відзначили у НАБУ, обшуки проходять в адміністративних будівлях, тому на надання медичних послуг вони не впливають.

Людей, які лікувалися від коронавірусу в залізничних лікарнях за свій рахунок з 30 листопада 2020 року по 31 березня 2021 року просять звертатися на гарячу лінію НАБУ за номером телефону — 0-800-213-200.

Як писав KHARKIV Today, 29 березня на той момент міністр охорони здоров'я Максим Степанов підписав розпорядження про перевірку опорних лікарень Харкова та Одеси. Метою перевірки була верифікація даних, які подають ці лікарні в інформаційно-аналітичну систему Med Data. Перевіряли, зокрема,  залізничні лікарні. У цих лікарнях різниця виявилася у декілька сотень

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.