Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відкривають останню резервну лікарню

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Опорною лікарнею зроблять другу залізничну лікарню.

У другій залізничній лікарні перевіряють систему подачі кисню.

7 жовтня планують відкрити для прийому пацієнтів з коронавірусом Харківську клінічну лікарню на залізничному транспорті №2 (вул. Муратова, 9). Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я ХОДА Максим Хаустов.

"На рівні області намагаємося розширити ліжковий фонд. За потреби будемо залучати резервні лікарні. Це — Вовчанська та Ізюмська лікарні. Думаю, що з сьогоднішнього дня буде працювати залізнична лікарня №2. Ми зараз проводимо пускові роботи пов'язані з киснем. І далі будемо мати інформацію. Можемо вже запустити їх", — сказав Хаустов.

На ранок 7 жовтня міські лікарні Харкова були заповнені на 79%, міські лікарні, які підпорядковані області, — на 78%, і лікарні регіонального рівня — на 72%. З 19 опорних лікарень пацієнтів не приймає диспансер радіаційного захисту населення, оскільки заповнений на 100%.

Як писав KHARKIV Today, Харківський обласний диспансер радіаційного захисту населення ("чорнобильська" лікарня) відновив прийом пацієнтів з коронавірусом 1 жовтня. Протягом ночі до лікарні надійшло 25 пацієнтів. Більшість підключали до потокового кисню. На 5 жовтня "чорнобильська" лікарня була завантажена на 110%, у Харкові вивели з резерву госпіталь ветеранів війни.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.