Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ще одна громада завершує опалювальний сезон

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Рішення ухвалили у Чугуївській громаді.

Тепло у домівках мешканців Чугуєва вимкнуть у суботу.

31 березня міський голова Чугуєва Галина Мінаєва підписала розпорядження щодо завершення опалювального сезону в громаді із суботи 1 квітня. Опалення не вимкнуть лише у центральній лікарні міста. Скільки її опалюватимуть, поки не визначено, все залежатиме від погодних умов.

"Ми лікарню залишаємо, це навіть не обговорюється. Слава Богу, що там ухвалена відповідна постанова відносно вартості газу. Це значно полегшує наше становище. Але навіть, якби й не було цієї постанови, ми все рівно залишили опалювати лікарню. У нас постанова є, розпорядження є. Ми підписали відповідну додаткову угоду, так що ми все зробили вчасно. Опалення там буде. До якого числа — будемо дивитися, як по погоді. Тому що для мене дуже важливо, щоб там було тепло", — сказала KHARKIV Today Галина Мінаєва.

Як розповіла мер Чугуєва, підготовка до опалювального сезону проходила під постійними обстрілами, у громаді було багато пошкоджених об'єктів. Зокрема, одну з котелень, яку підготували до опалювального сезону першу, російські окупанти обстріляли. Тоді загинули дві працівниці. 

Попри обстріли, котельні вдалося підготувати вчасно, у тому числі відновили зруйновану котельню. У громаді готувалися до "найгірших сценаріїв" та облаштовували "пункти незламності", запасалися дровами, буржуйками й генераторами. Опалювальний сезон у Чугуївській громаді, за словами мера, пройшов у звичному режимі. Лише зазвичай його завершували трохи пізніше. Наразі у громаді розпочинають підготовку до наступного опалювального сезону.

"Сьогодні я на одній із котелень. Уже сьогодні проговорюємо питання підготовки до нового опалювального сезону, бо там будемо міняти котли. Це процедура досить довга, треба буде перепроєктувати, бо десь збільшена потужність, мережі відповідно будуть розраховуватися на цю потужність, це тендер, час. Тому ми вже плануємо наступний опалювальний сезон", — розповіла Галина Мінаєва.

Як писав KHARKIV Today, у Лозівській територіальній громаді завершили опалювальний сезон 24 березня. Рішення про завершення опалювального сезону також ухвалили у Близнюківській громаді. Там установам, підприємствам, організаціям, які знаходяться у сфері управління Близнюківської селищної ради, та споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами, дозволили закінчити опалювальний сезон із 25 березня, Близнюківській центральній районній лікарні — з 1 квітня.

У Красноградській та Первомайській громадах опалювальний сезон завершився сьогодні, 31 березня.

У Харкові 21 березня ввели графіки регулювання тепла. Однак із 17:00 вівторка 28 березня їх скасували через похолодання.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.