Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ще одне відділення для пацієнтів з COVID-19 відкрили в Харкові

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У лікарні №17 встановлять додаткову кисневу бочку.

Більше місць для хворих на коронавірус з'явилися у міській лікарні №17.

Всього в лікарні на кисневому забезпеченні перебувають 137 пацієнтів. Зокрема, в реанімації — 28 чоловік, 22 з яких — на апаратному диханні. Всього там розгорнуто 240 місць для хворих на коронавірус, вони заповнені на 98%. Про це повідомив заступник головного лікаря Харківської міської клінічної багатопрофільної лікарні №17 Олександр Зливка, передає Харківська міськрада.

У лікарні встановили кисневу ємність об'ємом 5 кубічних метрів, її обіцяють змонтувати до кінця тижня, це забезпечить добову потребу лікарні на 160 ліжко-місць.

10 квітня там відкрили ще одне відділення для хворих на коронавірус. Це єдине в Харківській області відділення для пацієнтів з COVID-19, де лікують хворих з гострою хірургічною патологією. Всього воно розраховане на 60 місць, зараз там проходять лікування 24 пацієнти.

Фото: Харьковский горсовет
Фото: Харківська міськрада

З огляду на епідеміологічну ситуацію, в лікарні №17 планують розгорнути ще 30 місць у щойно відремонтованому дитячому травматологічному відділенні.

"Я прийняв рішення додати ще близько 30 ліжок. До цього відділення підведений кисень, подивимося, як оснастити його апаратами ШВЛ, і там буде реанімація для дорослих. Вивчимо можливості міського бюджету, є досвід спонсорської підтримки. Думаю, дуже швидко зробимо все необхідне", — розповів секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

Ремонт проходить в діагностичному відділенні лікарні, там встановили єдиний в Харкові комп'ютерний томограф для пацієнтів з великою вагою (150-200 кг).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За три дні в Харківській області госпіталізували більше 400 хворих на  коронавірус

Нагадаємо, в лікарні №17 одна ємність, в інших міських лікарнях використовують кисневі балони. У лікарні №17 додатково планували встановити ще одну. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.