Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росіяни могли убити у Вовчанську десятки цивільних

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Факти вбивства фіксують дрони українських захисників.

У Вовчанську залишаються близько 50 людей.

Під час нового наступу російські військові могли вбити у місті Вовчанськ десятки мирних жителів. Проте точна кількість убитих наразі невідома, її можна буде встановити тільки після деокупації міста. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в інтерв'ю "Укрінформу".

"Знову ж таки, будемо мати чітку інформацію лише після звільнення. Однак, за нашими даними, це десятки людей — враховуючи ступінь руйнування міста, і те, що там залишалися люди. Відео військових з коптерів дають підстави так вважати", — сказав Синєгубов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фортеця чи пастка? Що відбувається з російською армією на Вовчанському агрегатному заводі

Начальник ХОВА зазначив, що людям, які встигли евакуюватися з Вовчанська, після звільнення міста не буде куди повертатися, оскільки росіяни знищили їхні домівки. Зокрема, у місті майже повністю зруйнована багатоповерхова забудова. З підконтрольної Україні території Вовчанська евакуювалися майже всі жителі, наразі поліцейські ще обходять будинки, аби точно це з'ясувати. Проте на окупованій території ще залишаються люди.

"Приблизно 50 людей там залишається ще. Якщо брати підконтрольну територію, там майже всі виїхали. Національна поліція проводить обхід будинків. Звичайно, що це робиться у повній взаємодії з нашими військовими. Більше занепокоєння є щодо території, яка під контролем окупаційних військ, оскільки там точно перебувають люди. І вони у вкрай тяжкому стані та умовах. Тому що вчасно не захотіли виїжджати звідти з абсолютно різних причин. Зараз я на них зупинятися не буду. Повну інформацію матимемо лише після деокупації", — пояснив Синєгубов.

Як писав KHARKIV Today, росіяни вбили жінку у колісному кріслі. Розстріл сталося у Вовчанську, коли люди намагалися евакуюватися з міста.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.