Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Слідчі з'ясували, кого росіяни розстріляли біля лікарні у Вовчанську

Фото: Харківська обласна прокуратура
Росіяни вбили жінку у колісному кріслі.

Люди намагалися евакуюватися з міста.

15 травня 70-річний чоловік та його дружина хотіли самостійно евакуюватися з Вовчанська. У жінки тривалий час були проблеми з ногами, тому чоловік знайшов колісне крісло та посадив її туди. До подружжя приєднався ще один житель Вовчанська. Утрьох вони вирушили у бік Харкова. Проте біля лікарні у Вовчанську російські окупанти почали в них стріляти. Вижити вдалося тільки 70-річному чоловікові. Він зміг дістатися околиць міста, де були українські захисники.

"Чоловік, який приєднався до подружжя, та жінка загинули на місці. 70-річному потерпілому вдалось врятуватися та дійти до околиць Вовчанська, де його зустріли українські військові і відвезли до Харкова. Чоловік не зміг навіть забрати тіло своєї дружини, оскільки у механічній частині крісла колісного застрягли гілки, і його неможливо було зрушити з місця", — повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Правоохоронці розслідують розстріл за ч. 2 ст. 438 (порушення законів і звичаїв війни, поєднане з умисним убивством) Кримінального кодексу України. Зараз чоловік у безпеці. Він розповів слідчим, що окупанти стріляли по ньому з дружиною та чоловіком із п'ятиповерхового будинку, який вони зайняли.

з
70-річний житель Вовчанська, який вижив. Фото: Харківська обласна прокуратура

Як писав KHARKIV Today, відео із розстріляною людиною у колісному кріслі у Вовчанську опублікував журналіст Андрій Цаплієнко. Його зробила аеророзвідка.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.