Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Помер ексдепутат Харківської облради Володимир Святаш

Фото: KHARKIV Today.
Володимир Святаш пішов із життя понад тиждень тому.

Володимиру Святашу було 79 років.

Помер колишній депутат Харківської обласної ради від партії "Блок Кернеса — Успішний Харків" Володимир Святаш. Про це пише "Думка" із посиланням на пресслужбу Харківської обласної ради на колишніх соратників Святаша.

Відомо, що минулого року стан здоров'я Володимира Святаша сильно погіршився. Помер Святаш понад тиждень тому, однак місце його смерті невідомо.

Нагадаємо, Володимир Святаш був депутатом Харківської обласної ради кількох скликань. У 2020 році обрався від "Блоку Кернеса — Успішний Харків", був головою комісії з питань охорони здоров'я.

Восени 2022 року фракція виключила Святаша. Було відомо, що Святаш-старший перебував за межами України. Він виїхав напередодні повномасштабного вторгнення, а його син мав стати "гауляйтером" Харківщини одразу після "перемоги Росії".

14 лютого 2023 року на сесії Харківської облради Святаша-старшого звільнили з посади директора комунального некомерційного підприємства "Обласний центр медичної статистики, здорового способу життя та інформаційно-аналітичної статистики".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.