Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Депутати звільнили батька харківського гауляйтера-невдахи

Фото: KHARKIV Today.
Володимир Святаш багато років очолював комунальне підприємство.

Харківська обласна рада звільнила Володимира Святаша з посади директора комунального некомерційного підприємства "Обласний центр медичної статистики, здорового способу життя та інформаційно-аналітичної статистик".

Це відбулося на сесії облради  14 лютого. "За" проголосували більше 80 депутатів. Святаш-старший працюватиме на посаді до 15 березня, поки спливе термін його контракту. рішення про подовження трудових відносин із Святашем-старшим депутати не приймали.

Володимир був депутатом Харківської обласної ради (обирався від Блоку Кернеса "Успішний Харків"), але восени 2022 року фракція виключила його. Святаш-старший перебуває за межами України. Він виїхав напередодні повномасштабного вторгнення, а його син мав стати "гауляйтером" Харківщини одразу після "перемоги Росії".

Навесні 2022 року СБУ проводила слідчі дії стосовно Дмитра Святаша. Про це повідомив під час сесії Харківської облради прокурор Олександр Фільчаков, відповідаючи на запитання депутата Романа Семенухи (фракція "Слуга Народу").

"Я розумію, про кого ви говорите, зараз слідчими СБУ, щодо цієї особи проводиться досудове розслідування за ст. 111. Харківська обласна прокуратура здійснює у цьому кримінальному провадженні процесуальне керівництво. Я думаю, що найближчим часом ми ухвалимо законне рішення. Можу сказати від себе як керівника обласної прокуратури: вважаю, що це наш обов’язок притягти його до передбаченої законом кримінальної відповідальності", — повідомив Фільчаков.

У квітні 2022 року заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм написав у соцмережах, що у Кремлі готували кандидатуру майбутнього гауляйтера Харкова. Ним мав стати Дмитро Святаш, депутат-регіонал та довірена особа Віктора Януковича у 2004 році. Він мав дочекатися окупації Харкова, а потім з'явитись у місті.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.