Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Питання про передачу майна "Металіста" будуть вирішувати виключно депутати", — Роман Семенуха

Фото: Константин Чегринский / KHARKIV Today
Питання планують розглянути на сесії Харківської облради 10 червня.

У ХОДА кажуть, що хочуть, щоб у регіоні було якомога більше футболу.

У четвер, 10 червня, відбудеться п'ята сесія Харківської обласної ради восьмого скликання. Депутати розглянуть 62 питання, кілька з них стосуються стадіону "Металіст". Зокрема, депутати планують розглянути питання передачі майна стадіону "Металіст" у власність міста Харкова.

З огляду на те, що КП "ОСК "Металіст", на балансі якого знаходиться практично весь стадіон, має мільйонні борги, актуальним залишається і питання, хто їх повинен погашати після передачі стадіону місту. У ХОДА кажуть, що це питання відпрацьовує спеціальна комісія.

Так, за словами заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Романа Семенухи, ще кілька тижнів тому заборгованість КП становила близько 30 мільйонів гривень. З них більше 16 мільйонів — це земельний податок, решта суми — податок на прибуток, податок на додану вартість і поточні витрати при здійсненні господарської діяльності.

А ось вирішувати, передавати чи не передавати "Металіст" місту будуть депутати обласної ради.

"Підкреслюю, що питання про передачу майна "Металіста" будуть вирішувати виключно депутати. Обласна адміністрація за футбол. Ми за те, щоб в області було якомога більше футболу. Тому добре, коли з'являються різні меценати, які готові вкладати у футбол. Щоб була хороша інфраструктура, яка була доступна і збірній, і різним футбольним клубам", — пояснив заступник голови ХОДА.

Роман Семенуха також зазначив, що КП збиткове і раніше фінансувалося з різних джерел: з коштів обласного бюджету та від "іншої діяльності" (внески за оренду). У ХОДА впевнені, що місто має найбільше фінансових можливостей утримувати "таку гордість Харкова".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перед від'їздом з Харкова футболісти збірної України сфотографувалися у ділових костюмах

"Якщо на футбол у Харкові регулярно ходитиме 40 000 чоловік — це тільки плюс для міста. Чудово, що у Прем'єр- лігу вийшов "Металіст-1925", а ФК "Метал" грає у Першій лізі і ставить перед собою амбітні цілі. Водночас хочу звернути увагу, що це є нормальною світовою практикою, коли на комунальному стадіоні грають дві команди з одного міста. Так є в Італії, у Мілані, у Римі. Так є в інших країнах. На харківському стадіоні регулярно виступає збірна України, і при особистій зустрічі Андрій Шевченко відзначав, наскільки йому подобаються умови у Харкові", — сказав Роман Семенуха.

Нагадаємо, також у порядку денному сесії є кілька кадрових питань, зокрема, звільнення Романа Пеца з посади гендиректора обласного спортивного комплексу "Металіст".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.