Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Перший трамвай Stadler у Харкові: всередині і зовні

Трамвай Stadler. Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Трамвай презентували на маршруті №12.

У трамваї є розетки, камери відеоспостереження та екрани.

6 жовтня у Харкові презентували трамвай Stadler. Транспорт проїхав за маршрутом №12 — від проспекту Незалежності до Лісопарку. Курсувати за цим маршрутом трамвай почне 7 жовтня.

Перехожі, які вперше побачили транспорт незвичайного забарвлення і форми, завмирали на кілька секунд, деякі знімали і фотографували трамвай. У Харкові є один такий зелений і червоні трамваї.

У трамваї типу "Метелиця" двері відкриваються назовні, вони розташовані по обидва боки, транспорт їде вперед і назад. Для водія — дві кабіни, у нього є можливість стежити за тим, що відбувається у салоні за допомогою камер відеоспостереження. У салоні не так просторо, як у звичайних трамваях. У проходах між сидіннями не вмістяться двоє людей спиною один до одного. Але сидіти комфортно, місця для ніг достатньо. Для пасажирів є розетки і екрани.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щоб не зупинився транспорт: Терехов звернувся з проханням до харків'ян

Як писав KHARKIV Today, вночі 8 вересня здвоєний низькопідлоговий трамвай Stadler доставили до Салтівського трамвайного депо. Увечері, 30 вересня, швейцарський трамвай успішно пройшов випробування у Харкові. Трамвай Stadler будуть ставити на різні маршрути.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.