Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Пенсіонери Харкова та області зможуть отримати ще по п'ять енергоощадних ламп

Фото: Ізюмська міська рада
Першими обміняти лампочки зможуть жителі сіл.

Пенсіонери Харківської області можуть безкоштовно отримати ще по п'ять LED- ламп.

Із 5 грудня енергоощадні лампи роздають пенсіонерам, які проживають у селах. Лампи можна отримати у відділеннях "Укрпошти". Із собою потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення та діючий номер телефону. П'ять старих ламп, необхідних для обміну на нові енергоощадні, можна приносити протягом місяця. У відділеннях "Укрпошти" по всій Україні для пенсіонерів зберігаються близько 18 мільйонів LED-ламп. Харківська область отримала для обміну 344 000 ламп.

"Додаткові енергоощадні лампи пенсіонери зможуть обміняти безкоштовно, доки світлодіоди будуть в наявності. Скористатися програмою обміну та отримати додаткові 5 ламп енергозбереження можуть і ті пенсіонери, які раніше вже обмінювали лампочки", — розповіли в "Укрпошті".

Відділення, де діє обмін ламп для пенсіонерів, позначені відповідною картинкою на дверях. Якщо її не буде, це означатиме, що ламп більше немає або обмін ще не розпочали.

Зараз видавати лампи почали сільські та пересувні відділення пошти. Планується, що міські відділення видаватимуть лампи з 11 грудня. Окрім цього, продовжується обмін ламп для юридичних осіб. Їх можуть отримати медзаклади, школи, дитсадки та поліклініки. Для цього потрібно залишити заяву у "Дії". Також лампи дадуть людям, які їх ще не отримували.

з

Як писав KHARKIV Today, програма з обміну ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи стартувала на Харківщині наприкінці січня 2023 року. За перший місяць дії програми українці обміняли 1,5 мільйона ламп розжарювання, харків'яни принесли для обміну 91 000 ламп

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.