Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Закладам освіти та медзакладам Харківщини безкоштовно пропонують енергоощадні лампи

Ілюстративне фото: Ізюмська міська рада
Проходить друга хвиля обміну ламп розжарювання.

Юридичні особи Харківщини можуть отримати LED-лампи в обмін на лампи розжарювання.

Енергоощадні лампи пропонують закладам освіти та медичним закладам. До програми можуть долучитися дитсадки, школи, профтехучилища, виші, спортивні й музичні школи, а також поліклініки, лікарні, стоматологічні клініки та лабораторії. На сьогодні видали майже 48 000 LED-ламп. У регіоні ще є 340 000 енергоощадних ламп.

"Урядовою програмою енергозбереження скористалися Люботинська та Красноградська лікарні, один з обласних туберкульозних санаторіїв та Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна. Маємо в резерві ще близько 340 тисяч нових LED-ламп. Разом зменшуємо навантаження на енергосистему України", — розповіла заступниця голови Харківської обласної військової адміністрації Віта Ковальська. 

Як писав KHARKIV Today, програма з обміну ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи стартувала на Харківщині наприкінці січня 2023 року. За перший місяць дії програми українці обміняли 1,5 мільйона ламп розжарювання, харків'яни принесли для обміну 91 000 ламп

Із 22 березня в Україні почали скорочувати кількість відділень "Укрпошти", де можна обміняти лампи розжарювання на енергоощадні LED-лампи. З 1 травня обмін ламп проходив лише у містах-мільйонниках та обласних центрах. Програма обміну діяла до кінця травня.

У червні програму розширили й почали обмінювати лампи юридичним особам. Для того, щоб взяти участь у програмі, необхідно залишити відповідну заявку у "Дії" за посиланням тут. Обмінюють лампи на "Укрпошті".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.