Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Оповіщення про надзвичайну ситуацію. Де чекати повідомлень у Харкові

Фото: ХОГА
У Харківській міськраді розповіли про два способи екстрених оповіщень.

У повідомленнях розкажуть, як поводитися під час надзвичайних ситуацій.

Жителів Харкова повідомлятимуть про виникнення надзвичайної ситуації по телеканалу "Суспільне. Харків", радіо "Суспільне" та за допомогою SMS-повідомлень, які надішлють на телефон. Про це повідомили у Харківській міській раді із посиланням на департамент цифрової трансформації.

"У зазначених випадках Харківська обласна спеціалізована служба зв'язку та оповіщення цивільного захисту має включити сигнал "Увага всім!". Цей сигнал транслюється на частоті 106,1 FM ("Суспільне") та телеканалі "Суспільне. Харків". У повідомленні будуть викладені інструкції та порядок дій для населення. Також оператори мобільного зв'язку здійснюватимуть смс-розсилання екстрених повідомлень відповідного змісту", — пояснили у міськраді.

Як писав KHARKIV Today, 19 січня Володимир Зеленський у своєму відеозверненні заявив, що Україна не хоче війни, але має бути до неї готовою. В інтерв'ю The Washington Post президент припустив, що Росія може окупувати Харків. Харківський міський голова  Ігор Терехов запевнив: у Харкові не буде війни, місто залишиться українським, його не дадуть захопити. Те саме сказав голова ХОДА Олег Синєгубов  про область.

Пізніше речник президента України Сергій Никифоров, коментуючи слова президента Володимира Зеленського про те, що Росія може окупувати Харків, повідомив, що "це був просто приклад, гіпотетичний сценарій", а саму фразу висмикнули з інтерв'ю.

Нагадаємо, у квітні 2021 року вперше з 2015 року у Харкові проводили ревізію укриттів та оновлювали покажчики до сховищ. На той момент у місті було понад 4000 підвалів, у яких можна сховатись, проте на практиці багато з них були недоступні. Станом на січень 2022 року у Харківській області готові до використання 80% захисних споруд (загалом у регіоні є 1118 таких споруд).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.