Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Олена Зеленська закликала підтримувати харківський бізнес

Фото: Олена Зеленська
Перша леді просить не чекати, поки якийсь бізнес зруйнує російська ракета, аби його підтримати, а робити це зараз.

Перша леді України Олена Зеленська закликала підтримувати харківський бізнес.

Вона зазначила, що попри постійні обстріли у Харкові відкривають бізнес та виробництво. Із початку 2024 року у місті зареєстрували більше ніж 6000 підприємств. Україна шукає, у тому числі Харківщині, системи протиповітряної оборони для захисту від російських ударів, проте поки її партнери думають над цим питанням, українці можуть підтримати Харків, купуючи у місцевих виробників, та розповідаючи про них. Як приклад перша леді навела зруйновану у Харкові друкарню.

"Доки всі наші дипломатичні сили працюють над тим, щоб збільшити кількість систем ППО та захистити українські міста від російського нищення, доки західні партнери думають, важливо підтримувати Харків і харків'ян чим можемо. Підтримувати своїх означає також купувати своє, розповідати про українські компанії. Наприклад, про видавництво Vivat, у якого цими днями загинуло від російського удару семеро працівників. Вони трудилися в друкарні над новими книгами, — зазначила Зеленська. — Не треба чекати, доки в чиюсь працю влучить російська ракета, щоб підтримати наших виробників. Важливо робити це вже зараз. Це не лише про економіку – це про єдність і нашу спільну стійкість. Про своїх".

Як писав KHARKIV Today, харківська друкарня зазнала збитків на п'ять мільйонів євро через російський обстріл. Президент України Володимир Зеленський пообіцяв знайти гроші для відновлення друкарні.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.