Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президент обіцяє допомогти відновити зруйновану друкарню у Харкові

Скрин: Володимир Зеленський / Facebook
Володимир Зеленський провів нараду у Харкові та побував на місці російського обстрілу.

Володимир Зеленський обіцяє знайти гроші для відновлення друкарні.

24 травня Президент України Володимир Зеленський побував на місці зруйнованої російським ударом друкарні "Фактор-друк" в Основ'янському районі Харкова. Обстріляну друкарню показав голові держави її засновник Сергій Політучий. Тут загинули семеро людей, ще 21 людина отримала поранення. Зруйнований виробничий комплекс, згоріли 50 000 книжок — дитяча література, підручники. Цех був збудований чотири роки тому.

"От німецька мова, підручники", — показав Політучий те, що залишилося.

За словами Сергія Політучого, "Фактор-друк" був найпотужнішим друкарським підприємством в Україні, після знищення цеху інші друкарні можуть не встигнути надрукувати цьогоріч підручники. 

"З цією ситуацією приблизно 40% мінімум сукупної потужності усіх українських підприємств падає. Це найпотужніше в Україні підприємство. Тому підручники, література тощо — сьогодні це просто національною проблемою стає. Ми не зможемо їх надрукувати цього року 100% у строк, якщо ми швидко не відновимо", — пояснив Політучий.

Президент пообіцяв допомогти у відновленні друкарні. 

"Ми допоможемо. Я зрозумів завдання для нас. Ми знайдемо гроші. Ну, людей повернути... на жаль, ніхто не може", — сказав Зеленський.

Директорка друкарні Тетяна Гринюк зауважила, що відновити друкарню потрібно на згадку про загиблих від російських ракет співробітників.

Нагадаємо, сьогодні у Харків приїхав Володимир Зеленський. Він провів нараду, на якій говорили про оборону на півночі Харківщини та опалювальний сезон.

Як писав KHARKIV Today, уранці 23 травня окупанти вдарили по Харкову ракетами. Ворог бив по транспортній інфраструктурі та одному з підрозділів комунального підприємства. Ще один удар прийшовся по друкарні "Фактор-друк" в Основ'янському районі. Через атаку загинули семеро людей, упізнати вдалося не всіх, для цього застосують ДНК-лабораторію. Наразі встановлено, що від російської атаки загинули п'ятеро жінок і двоє чоловіків.

Сьогодні, 24 травня, оголошено у Харкові Днем жалоби.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.