Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупація Борової: російські військові грабують людей і не випускають із сіл

Фото: Боровской поселковый совет
На території громади точаться запеклі бої, мешканці просять допомоги Червоного Хреста.

Російська армія повністю окупувала Борівську територіальну громаду. Військові почали тероризувати місцеве населення.

Станом на 16 квітня всю Борівську громаду на південному сході Харківської області окуповано. Напередодні у селі Піски-Радьківські практично весь день точилися бої, повідомили на офіційній сторінці ОТГ. У селі зруйновані будинки, через обстріл спалахували пожежі. Кількість поранених та загиблих невідома.

"Також є повідомлення про руйнування в інших селах громади. Задля безпеки місцевих жителів більш детальну інформацію подавати не можна. Виїхати за межі громади на територію, підконтрольну українській владі, наразі неможливо. В окремих селах окупанти почали грабувати покинуті будинки місцевих жителів. Мародери забирають все майно і вивозять вантажними машинами. Руйнують сільськогосподарські підприємства, знищують техніку, склади та офіси, зливають паливо, не допускають людей до робіт на фермах", - повідомили у громаді.

У багатьох окупованих селах громади немає світла, зв'язку, газу та води. Продукти харчування привезти неможливо, розпочинається гуманітарна катастрофа. За офіційною інформацією, комунальні служби, лікарня та рятувальники продовжують виконувати свою роботу в міру можливості.

Жителі Борівської громади звертаються до Червоного Хреста з проханням допомогти організувати доставку ліків та гуманітарної допомоги до громади.

Нагадаємо, окупанти увійшли до Борової 14 квітня. Того ж дня на під'їзді до селища обстріляли евакуаційний автобус, яким виїжджали люди з Донбасу. За попередніми даними, внаслідок обстрілу загинуло семеро жителів, ще 27 людей отримали поранення.

З 4 квітня мешканців Борової просили евакуюватись через наближення лінії фронту. За цей час із 15 тисяч мешканців Борової виїхала половина.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.