Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Окупанти депортували до Росії 99-річного ветерана Другої світової війни з Харківщини

Айказ Овсепян
Айказа Овсепяна разом із донькою вивезли до Бєлгороду.

Ветерана Другої світової війни, учасника Сталінградської битви Айказа Овсепяна із окупованої Балаклії вивезла до Бєлгороду Росгвардія.

Про це вони відзвітували на пропагандистських телеканалахх. 99-річний чоловік мешкав в одному з багатоквартирних будинків окупованої Балаклії разом зі своєю літньою дочкою Ольгою.

"Уже п'ять місяців Айказу Овсепяну не приходить пенсія, яку він отримував поштою", — розповіли "освободители", однак не сказали, що це відбувається через їхнє вторгення в Україну. 

99-річному мешканцю Балакліі важко спускатися до підвалу під час обстрілів окупантів. Одного разу уламок снаряда, що розірвався неподалік будинку, прилетів йому у вікно. Внутрішня частина склопакета витримала удар, і уламок так і залишився лежати між склом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни продовжують депортувати жителів Харківської області

У Росії в Айказа Овсепяна живе син, із яким він не бачився довгий час. Дідуся з дочкою на броньованому автомобілі під прикриттям вивезли росгвардійці, "операцію" знімали на камери.

У пропагандистському відео дочка Айказа Овсепяна розповіла, що вони з батьком житимуть у квартирі, яку винайняв для них брат. 

У січні Айказ Овсепян відзначив 99 день народження. В гості до нього, зокрема, приходив мер Балаклії Іван Столбовий, який під час війни зрадив Україну та втік до Росії. 

Фото: dani-info.com
Фото: Балаклійська міська рада

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.