Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росіяни продовжують депортувати жителів Харківської області

Скрин відео
За останні два дні вивезли майже 200 людей.

Російські пропагандисти один за одним розповідають про обстріли Козачої Лопані, однак наслідків не показують, а на їхніх відео — тиша. 

Окупанти знову відзвітували про депортацю українців на території Росії. "Адміністрація" селища Козача Лопань (колишній Дергачівський, укрупнений Харківський район) ухвалила рішення про вивезення місцевих жителів до Бєлгородської області. Причиною посіпаки окупантів називають обстріли з боку українських військ. 

Депортацією займаються бійці окремого батальйону МВС "ЛНР". Вони начебто здійснюють по кілька рейсів на день і передають жителів Козачої Лопані співробітникам МНС. За їхніми словами, на російській території на безпечній відстані від кордону із Харківською областю знаходиться табір рятувальників.

"Тут співробітники МНС надають людям першу допомогу, у тому числі психологічну, і вирішують питання щодо подальшого розміщення евакуйованих. За два дні врятували майже 200 людей, серед яких 25 дітей", — поінформували посіпаки окупантів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже 1000 людей евакуювали з окупованої частини Харківщини

Окупанти зізнаються, що навесні вивозили до Росії людей із Циркунів, Липців, Руських та Черкаських Тишків, Руської Лозової, Питомника та інші. Тоді депортували щонайменше тисячу цивільних осіб.

Нагадаємо, прикордонне селище Козача Лопань окуповане з першого дня війни. Мешканці стали заручниками росіян: їх не відпускали на територію України, можна було виїхати тільки в Росію, а далі ерез Європу повернутися до України. Скільки людей окупанти депортували, достіменно невідомо.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.