Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківським зрадникам перестали платити зарплати

Иван Столбовой. Фото: Facebook
Балаклійський міський голова Іван Столбовий — підозрюваний у держзраді.

Співробітникам Балаклійської міськради, які стали підозрюваними у держзраді або співпрацюють із Росією, не перераховують гроші. Усі держслужбовці з Ізюму та Куп'янська, які стали колаборантами, також не одержують гроші.

З початку повномасштабної війни і до кінця березня керівництво Балаклійської громади було на своїх місцях і працювало. Але з моменту появи фізичної загрози життю посадових осіб міськради за розпорядженням Харківської обласної військової адміністрації виконавчий комітет Балаклійської міськради виїхав з окупації для продовження роботи. Чиновники продовжують працювати у безпеці.

"Виконком міської ради разом з Ізюмською районною військовою адміністрацією, Степаном Масельським знаходяться на території Ізюмського району та продовжують свою діяльність. А саме: щоденно працюють над забезпеченням роботи системи життєдіяльності критичної інфраструктури, над здійсненням доставки та роздачі гуманітарної допомоги до населених пунктів Балаклійської громади за різними Програмами та проведенням інформаційно-роз’яснювальної роботи", — розповіли у мерії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Балаклія просить допомоги України. Місто оголосили частиною Росії

У Балаклійській міськраді пояснили, у зв'язку з початком війни та неможливістю виконувати в повному обсязі свої функціональні обов'язки, у роботі мерії було оголошено простій. Але, незважаючи на це, працівники міськради займаються наданням допомоги жителям громади та частково виконують посадові обов'язки.

"Так, з початку введення воєнного стану та по теперішній час забезпечується своєчасне фінансування всіх структурних підрозділів Балаклійської міської ради та всіх бюджетних установ і організацій щодо виплати заробітних плат працівникам у період простою згідно статті 113 КЗпП України.
До того ж, розуміючи всю складність ситуації, міською радою було збережено весь штат працівників ради та бюджетних установ. Виплати проводяться своєчасно та в установленому законом порядку. Працівникам, яким оголошено підозру в держзраді, або які співпрацюють з країною- агресором заробітна плата не виплачується", — поінформували там.

Зазначимо, підозру в держзраді отримав Балаклійський міський голова Іван Столбовий. На початку квітня стало відомо, що він поїхав до Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головним зрадникам Харківської області повідомили про підозру у держзраді

За даними мерії Балаклії, за час війни гуманітарну допомогу доставляли до Асіївського, Гусарівського, Лозовеньківського, Шевелівського, Протопопівського, Петрівського, Чепільського та Мелівського старостинських округів громади. У Балаклійській міськраді також розповіли, що в селах, де йдуть активні бойові дії, проводять евакуацію тих, хто хоче виїхати з цього населеного пункту. Евакуацію з окупованих сіл заблоковано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни накрили артилерією ліс — у Харківській області масштабна пожежа

У мерії Балаклії додали, зараз окуповані території громади закриті на в'їзд і виїзд військами РФ, надати гуманітарну допомогу неможливо.

"З 2 березня, тобто з дня окупації, до 7 травня щодня надавалася гуманітарна допомога жителям міста Балаклія та інших окупованих населених пунктів громади у вигляді продуктових наборів, медичних препаратів, продуктів дитячого харчування, підгузків та засобів особистої гігієни", — пояснили у Балаклійській міськраді.

У Балаклійській міськраді повідомили, сьогодні Ізюмська районна військова адміністрація та Балаклійська міськрада розпочали обстеження будівель та споруд, пошкоджених під час війни на території громади. Акти відправлять до Харківської обласної військової адміністрації для фіксації та вирішення питання щодо компенсації або проведення ремонтно-відновлювальних робіт.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.