Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Нове харківське держпідприємство підписало перший контракт

Замовлення отримало ДП "Українські енергетичні машини".

"Українські енергетичні машини" виготовлять майже дві тисячі двигунів для транспорту.

Нове державне підприємство "Українські енергетичні машини" (до складу входять заводи "Турбоатом" та "Електроважмаш") отримало перший контракт. Про це повідомили у Харківській обласній державній адміністрації з посиланням на гендиректора "Українських енергетичних машин" Віктора Суботіна.

"Ми підписали контракт з нашим основним замовником на тягові двигуни ДУ-118 в обсязі 1720 одиниць на наступний рік. Крім того, додамо генераторне виробництво та його реалізацію. З грудня ми займаємося тим, що комплектуємо сировину і матеріали під підписані контракти та відвантаження виробів вже з січня", — зазначив Суботін.

"Турбоатом" сьогодні виплачує заборгованість "Електроважмашу" перед співробітниками. За словами Суботіна, за останні три місяці сума виплат становила 78 мільйонів гривень, залишилося виплатити 11 мільйонів гривень (це борги за жовтень, листопад та грудень — поточна зарплата). Співробітникам обіцяють погасити борги до Нового року та збільшити середню зарплату до 12 000 гривень, а також відкрити їдальню і буфет.

"Ми погасимо заборгованість, звичайно, не можна сказати, що за мить. Але вже до Нового року обов'язково виплатимо аванс і зарплату за місяць", — сказав Суботін.

Як писав KHARKIV Today, 27 серпня акціонерне товариство "Турбоатом" перейменували в акціонерне товариство "Українські енергетичні машини". "Українські енергетичні машини" і "Електроважмаш", об'єднані за рішенням Кабінету Міністрів України, почали працювати як єдине підприємство з грудня.  Завод перейде в управління Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, станом на кінець листопада "Турбоатом" перерахував "Електроважмашу" за борги із зарплати 40 мільйонів гривень (за два тижні). Ця сума призначалася на виплату боргів із зарплати за вересень та жовтень. На початку грудня новим платежем мали погасити повністю борг за жовтень і частково за листопад.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.