Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Коли "Турбоатом" і "Електроважмаш" працюватимуть як єдине підприємство

Фото: Сергей Козлов KHARKIV Today
Остаточне об'єднання заводів відбудеться на початку грудня.

"Турбоатом" прийняв зарплатні та кредиторські борги "Електроважмашу".

Харківські заводи "Українські енергетичні машини" (колишній "Турбоатом") та "Електроважмаш" працюватимуть як єдине підприємство з грудня. З 1 січня 2022 року перейдуть на єдиний баланс. Про це пише "Укрінформ" з посиланням на директора акціонерного товариства "Українські енергетичні машини" Віктора Суботіна.

"Уже у грудні ми працюватимемо як єдине підприємство. 1-го грудня будуть збори акціонерів "Українських енергетичних машин", на яких затвердять передавальний акт двох підприємств, і з 2-го грудня співробітники "Електроважмашу" будуть співробітниками об'єднаної компанії. На 1 січня вже буде єдиний баланс. Усі борги — із зарплати та кредиторські, ми приймаємо на себе", — сказав Суботін.

За словами Суботіна, зараз на "Електроважмаші" є заборгованість із зарплати. Проте "Турбоатом" уже перераховує кошти "Електроважмашу". За останні два тижні "Електроважмаш" отримав від "Турбоатому" 40 мільйонів гривень на погашення заборгованості із зарплати за вересень та жовтень. На початку грудня проведуть новий платіж, яким повністю погасять борги за жовтень та частково за листопад.

Борги перед кредиторами реструктуризують, це планують наступного року. До того ж, як повідомив Суботін, "Електроважмаш" має заборгованість перед постачальниками, яка на сьогоднішній день становить близько 500 мільйонів гривень (без урахування кредитів та інших боргів).

Як писав KHARKIV Today, акціонерне товариство "Турбоатом" перейменували в акціонерне товариство "Українські енергетичні машини" 27 серпня. Юридичну особу не змінювали, склад дирекції та трудового колективу залишився без змін. Приєднати до "Турбоатому" завод "Електроважмаш" планували наприкінці жовтня чи на початку листопада.

Після об'єднання заводи "Турбоатом" і "Електроважмаш" (існуватимуть під однією назвою "Українські енергетичні машини") перейдуть в управління Кабінету Міністрів України.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.