Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

05 травня, 2021 - 15:19

На вибори мера Харкова хочуть висунути єдиного кандидата

Йдеться про кандидата від демократичних сил.

Обговорювати кандидатури будуть 15 травня.

15 травня в Харкові проведуть засідання першої робочої групи, яка визначить єдиного кандидата від демократичних сил на вибори Харківського міського голови. На засідання запрошують громадські об'єднання, українські рухи і демократичні партії. Про це повідомили на офіційній сторінці Facebook політичної партії "Європейська Солідарність — Харківщина".

"Ми запрошуємо представників від усіх патріотичних сил в місті для визначення єдиного демократичного кандидата", — сказано в повідомленні.

Для модерації зустрічі хочуть запросити одного із засновників і координаторів харківського євромайдану Бориса Редіна. Як відзначили в партії, на засіданні обговорять подальший план дій для збереження єдності в Харкові.

UPD. Захід перенесли на понеділок 17 травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із "Успішного Харкова" прибрали Геннадія Кернеса

Як писав KHARKIV Today, 30 березня на позачерговому засіданні Верховної Ради народні депутати прийняли постанову про призначення виборів мера Харкова. Тривалий час питання не могли винести на голосування. Профільний комітет розглядав питання ще в січні 2021 року. Однак передати його на розгляд Верховній Раді не змогли, оскільки не отримали необхідних копій документів від Харківської міськради — свідоцтва про смерть мера Геннадія Кернеса або рішення Харківської міськради про визнання мера померлим, була тільки заява секретаря міськради Ігоря Терехова.

Тоді нардепи написали до міськради звернення з проханням припинити повноваження Геннадія Кернеса. На сесії 24 лютого Харківська міськрада проголосувала за дострокове припинення повноважень п'ятого мера Харкова. 3 березня Верховна Рада отримала документи з Харківської міськради.

Відзначимо, п'ятий мер Харкова Геннадій Кернес помер 16 грудня 2020 року, причиною стали ускладнення після коронавірусу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.