Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На кордоні Харківської області ситуація стабільна — Держприкордонслужба

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Під час наради у Харківській облдержадміністрації розповіли про ситуацію на кордоні.

Прикордонники посилили охорону кордону.

Обстановка на кордоні Харківської області є стабільною, нестандартних ситуацій не спостерігається. Про це повідомив начальник Харківського прикордонного загону Державної прикордонної служби України Олег Ковальчук.

"По державному кордону охорона здійснюється посилена, проводиться щоденний моніторинг. У пунктах пропуску забезпечені заходи з особами, які перетинають кордон. На сьогодні обстановка стабільна та контрольована. Будь-яких нестандартних дій не спостерігається", — сказав Ковальчук.

Як писав KHARKIV Today, 19 січня Володимир Зеленський у своєму відеозверненні заявив, що Україна не хоче війни, але має бути до неї готовою, українців заспокоїв. Однак в інтерв'ю The Washington Post припустив, що Росія може окупувати Харків. Харківський міський голова Ігор Терехов запевнив: у Харкові не буде війни, місто залишиться українським, його не дадуть захопити. Те саме сказав голова ХОДА Олег Синєгубов про область. 

Пізніше речник Президента України Сергій Никифоров, коментуючи слова президента Володимира Зеленського про те, що Росія може окупувати Харків, повідомив, що "це був просто приклад, "гіпотетичний сценарій", а саму фразу висмикнули з інтерв'ю.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.