Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 червня, 2021 - 10:47

На кордоні Харківської області затримали водія з валютою

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
У чоловіка забрали більшу частину грошей.

Валюту на суму майже 700 тисяч гривень чоловік не задекларував.

У пункті пропуску "Гоптівка" митного поста "Щербаківка" у громадянина України, який їхав на своєму авто у напрямку Росії "зеленим коридором", забрали незадекларовану валюту: 10 850 євро, 18 тисяч доларів, 405 тисяч російських рублів. Про це 15 червня повідомили на Слобожанській митниці.

Фото: Слобожанская таможня
Фото: Слобожанська митниця

Митники пояснили, чоловік порушив встановлений Митним кодексом України порядок проходження митного контролю, а також не звернувся до митного органу, щоб заповнити бланк декларації транскордонного переміщення валютних цінностей. Вартість предметів порушення склала 667 тисяч 272 гривні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У іноземця забрали корабельний компас на кордоні у Харківській області

Дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України (людина має право вивозити за межі України готівку в сумі, що не перевищує в еквіваленті 10 тисяч євро без письмового декларування). Стосовно чоловіка склали протокол, валютні цінності забрали, а суму в розмірі 10 тисяч євро повернули.

Фото: Слобожанская таможня
Фото: Слобожанська митниця

Митники уточнили, переміщення іноземної валюти у кількості, що перевищує еквівалент 10 тисяч євро, обмежена і (здійснюється за дозвільними документами, які видаються органами виконавчої влади) або заборонено.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.