Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Росіянин хотів утягнути з Харківської області самовар і чашу

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Предмети знайшли у сумці чоловіка.

На старовинні речі не було документів.

У громадянина Російської Федерації митники знайшли старовинні самовар та чашу на підставці. Чоловік йшов до Росії пішки і сказав, що у нього немає предметів, заборонених до переміщення через митний кордон України, або які підлягають обов'язковому декларуванню. Про це повідомили у Харківській митниці.

"Але під час митного огляду у сумці серед особистих речей було виявлено самовар, виготовлений з металу жовтого кольору, зовні покритий сріблястим покриттям, на кришці є маркування
"Товарищество паровой самоварной фабрики наследников В.С. БАТАШЕВ в г. Туле" та зображення нагород 1870 року та 1882 року. Також у сумці була чаша на підставці з написом FRAGET W WASZAWIE, нанесеним в овалі. Дозвільних чи будь-яких інших документів на право переміщення громадянин не надав", — розповіли митники.

Фото: Харьковская таможня
Фото: Харківська митниця

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Харківської області намагалися вивезти до Росії 7,3 мільйона рублів

Фото: Харьковская таможня
Фото: Харківська митниця

Чоловік не задекларував товари під час переміщення через митний кордон України, тобто не заявив за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товари, що підлягають обов'язковому декларуванню. У його діях є ознаки порушення, передбаченого ст. 472 Митного кодексу України (недекларування товарів). Відносно порушника склали протокол, а самовар та чашу відправили на експертизу.

Фото: Харьковская таможня
Фото: Харківська митниця

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.