Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківському авіапідприємстві звинуватили профспілку у розхитуванні ситуації

Кабміну і Харківській облдержадміністрації направили відповідне звернення.

Днями профспілка Харківського авіапідприємства заявила, що співробітники заводу вийдуть на страйк через невиплату зарплати і бездіяльність гендиректора Олександра Кривоконя. Через кілька днів на авіапідприємстві  інша частина співробітників, яка про страйк не чула, вирішила гендиректора підтримати.

Частина співробітників заявила про розхитування ситуації навколо Харківського державного авіаційного виробничого підприємства. Відповідне звернення трудового колективу до Кабінету Міністрів України, державного концерну "Укроборонпром", Харківської обласної державної адміністрації опубліковане на офіційній сторінці ХДАВП у Facebook.

"Ми, ініціативна група, створені з числа співробітників ХДАВП, звертаємося до Вас з приводу постійного розхитування ситуації навколо нашого підприємства, прикриваючись патріотичними гаслами, постійного маніпулювання, спробами довести підприємство до ліквідації", — сказано у зверненні.

Останнім проявом вище перерахованих фактів розхитування ситуації колектив називає лист від профспілки ХДАВП.

"Всі біди підприємства як існуючі, так і надумані, вішаються на нового керівника, який, до речі, на посаді всього чотири місяці", — підкреслили у листі від імені співробітників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працівникам з Харківської області заборгували майже 500 мільйонів гривень

У зверненні зазначили: сьогодні не всі співробітники є членами профспілки ХДАВП і не поділяють її позицію, викладену у листі про страйк. До того ж, рішення про страйк було прийняте з порушенням, оскільки всередині колективу це питання не обговорювалося.

Автори листа стали на захист гендиректора авіазаводу Олександра Кривоконя і перерахували зміни, які відбулися за час його перебування на посаді. Серед таких називають регулярну виплату зарплати з травня 2021 року, відновлення відносин з Єгиптом, пошук замовлень. Заяву профспілки вважають наклепом.

Як писав KHARKIV Today, про страйк на Харківському авіапідприємстві стало відомо 31 серпня. Страйк планували провести 6 вересня. Причиною виходу на протест називали невиплату зарплати і масове звільнення. Генеральному директору Олександру Кривоконю просили висловити недовіру.

Нагадаємо, загальний борг авіапідприємства становить майже чотири мільярди гривень. Деяким не виплатили зарплату ще за 2014 рік. Зараз більшість співробітників працюють півдня у тиждень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.