Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківщині знесли табличку Путіну

Фото: Декомунізація. Україна
Памʼятник Алєксандру III стояв у селі Першотравневе

Памʼятник залишився лежати біля постаменту.  

Пам'ятник російському імператору Алєксандру III знесли у селі Першотравневе (колишній Зміївський, укрупнений Чугуївський район). Також з постаменту зняли табличку з іменем російського президента, який віддав наказ захопити Україну. Про це повідомив проєкт "Декомунізація. Україна".

"Він зараз лежить біля постаменту. Проте, там лишилася табличка з іменем Путіна. Фото надіслали підписники", — написали автори проєкту.

На табличці написано: "Памʼятник встановлений силами громадських організацій: Фонд "Відродження культурного надбання", харківська обласна громадська організація "Русь триєдина", за підтримки президента Російської федерації В. В. Путіна, православної громадськості Харкова. 

Фото: Декомунізація. Україна
Фото: "Декомунізація. Україна"

Нагадаємо, памʼятник російському імператору Алєксандру III встановили у 2013 році до 400-річчя Дому Романових та 125-річчя порятунку царської родини при катастрофі потяга (30 жовтня 1888 року). На відкритті памʼятника були присутні сьогоднішні зрадники — митрополит Ізюмський і Куп'янський Єлисей, який співпрацює з окупантами та керівник організації "Русь триєдина" Сергій Моісеєв, котрий їздить окупованою Харківщиною.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.