Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

16 червня, 2021 - 07:45

На депутата Харківської міської ради відкрили кримінальну справу

Фото: скриншот эфира 4 канала
Причиною став ефір на одному з телеканалів.

Кримінальну справу зареєстрували за заявою нардепа про вчинення кримінального злочину.

За заявою народного депутата України фракції "Голос" Ярослава Юрчишина СБУ відкрила кримінальну справу на депутата Харківської міської ради Андрія Лесика. Причиною став спільний ефір депутатів на телебаченні. Про це нардеп повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Кілька тижнів тому був у ефірі 4 каналу разом з депутатом Харківської міської ради, членом Політради партії  "Опозиційна платформа — За життя", а якщо точніше сказати, просто "ригівським приспішником" Лесиком Андрієм Анатолійовичем. Ця особистість, по-перше, посміла назвати Революцію Гідності "збройним захопленням влади і переворотом", що прямо суперечить, зокрема, і з постановою Верховної Ради України № 1240-ІХ, від 17.02.2021 року, у якій чітко встановлено, що Революція Гідності є одним з ключових моментів української держави і виразником національної ідеї свободи. А по-друге, почала мекати про те, що скоро "Україну розміняють", "закриють", "ми стоїмо на порозі великого шухеру" і т. д", — написав Ярослав Юрчишин.

Також народний депутат оприлюднив відповідь на свою заяву про вчинення кримінального злочину, підписаний заступником голови СБУ Володимиром Горбенком.

СБУ ответ Юрчишину
Фото: Facebook Ярослав Юрчишин

"На мою думку, і я радий, що СБУ погоджується, Андрій Лесик наговорив на публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, вчинені представником влади з використанням засобів масової інформації, покарання за які передбачене  ст. 109 КК — до п'яти років позбавлення волі. Переконаний, що поплічники окупантів повинні бути покарані за відверту зневагу до української державності", — повідомив Юрчишин.

Нардеп пообіцяв стежити за ходом досудового розслідування.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.